Залиште свої контактні дані,
і ми Вам зателефонуємо:
Графік роботи
з ПН - ПТ з 09:00 до 19:00,
СБ - ВС с 10:00 до 18:00
з

Λ

10:00

V

до

Λ

18:00

V

Λ V
Фільтр підбору
Ціна
від до

Ступки

Ступки

Спеції із ступки більш насичені та ароматні

Дрібка спецій здатна створити із найпростіших продуктів неймовірну за смаком страву, а може просто невиправно її зіпсувати. А тому з додаванням приправ варто бути дуже обережними і знати, який продукт із якою припавою дружить.  
Та чим страву точно не зіпсуєш, то це спеціями, розтертими власноруч, ароматними і свіжими. Навіть звичайний чорний перець горошками чи кухонна морська сіль подрібнені одразу перед приготуванням додадуть їжі абсолютно нових ноток.
І для такої "алхімії" просто необхідно купити ступку Хмельницький.

Приправи своїми руками
Ароматні трави чи спеції, перетерті у ступці, стають насиченішими, в ній легко розтирати мак, горіхи, зерна, сіль, часник. Купити ступку Хмельницький варто хоч б тому, щоб власноруч поекспериментувати із приправами. Адже вже готові розтерті спеціїї навіть вполовину не такі ароматні і насичені. А поєднавши кілька трав і спецій легко приготувати приправу до різноманітних страв нічим не гіршу за магазинну.
Мармурова ступка - одна із кращих, адже стійка до ударів, не вбирає запахи, за нею легко доглядати.
Купити ступку Хмельницький можна у комплекті із товкачем, завдяки якому легко стане розтерти навіть "найважчі" спеції.  

Корисна і красива річ
Тому якщо виникло бажання купити ступки Хмельницький, ви звернулися за правильною адресою. Адже така посудина не тільки допоможе вправлятись у кулінарній майстерності, але й прикрасить кухню. Не слід ховати її далеко у шафку - поставте на відкриту полицю, а поряд - спеції у баночках, і такий ансамбль додать кухні яскравого акценту.