Залиште свої контактні дані,
і ми Вам зателефонуємо:
Графік роботи
з ПН - ПТ з 09:00 до 19:00,
СБ - ВС с 10:00 до 18:00
з

Λ

10:00

V

до

Λ

18:00

V

Λ V
Фільтр підбору
Ціна
від до

Губки, серветки

Губки, серветки

Губки та серветки, яке ж прибирання без них?

Чистота в домі – неодмінна складова комфорту. І аби гарно прибрати оселю, замало бажання та мийних засобів. Знадобляться і такі дрібнички, як губки та серветки. Без них навести лад в будинку буде значно складніше. Проте, якщо у вашому господарстві з’являться ці приладдя для прибирання, відмовитись він них ви вже не зможете. Бо раз відчувши комфортність, яку вони додають хочеться відчувати її постійно.

Великий асортимент та зручність у використанні

Придбати собі губки та серветки для прибирання необхідно у першу чергу. Запитаєте чому? Бо це ті речі, які завжди стануть у нагоді; які в домашньому господарстві слугуватимуть практичним знаряддям для будь-яких ситуацій. Вимити, просушити, почистити – зробити все це вам допоможуть наші товари.

Поролонові губки – однаково зручні і для вологого прибирання, і для миття посуду. Вони найпоширеніші, мають вдалу форму та конструкцію. Серветки із мікрофібри – теж із розряду дрібниць, які знадобляться для наведення ладу в оселі. Вони м’які, гарно вбирають воду, їх добре відтискати. Також серветки не залишають ворсинок, що дуже важливо для прибирання блискучих та гладких поверхонь. Тож такий інвентар просто необхідний у домашньому вжитку.

На додачу до інших товарів

Тож якщо у вас скінчилися запаси, купити губки та серветки для прибирання можете у нас на сайті. До прикладу, коли купуєте такі інструменти для прибирання, як: швабра, совок чи відро.  Губки та серветки ніколи не завадять. Коштують вони недорого, а користі принесуть у рази більше.

Отож, не вагайтеся. Купуйте! Ціни в нас невисокі, товари – якісні, а доставка – швидка. Впевнені, після першого придбання ви ще не раз завітаєте до інтернет-магазину «Мамин посуд» за новими покупками.