Залиште свої контактні дані,
і ми Вам зателефонуємо:
Графік роботи
з ПН - ПТ з 09:00 до 19:00,
СБ - ВС с 10:00 до 18:00
з

Λ

10:00

V

до

Λ

18:00

V

Λ V
Фільтр підбору
Ціна
від до

Швабри

Швабри

Вдало вибраний інвентар заощадить ваш час

Всі ми знаємо про необхідність догляду за будинком. Адже чистота – це не тільки запорука здоров’я. Чистота житла  – це й те, що безпосередньо впливає на наш настрій, формує затишок та зручність. Тому потрібно регулярно проводити прибирання і загалом намагатися постійно підтримувати лад у домі. Ви скажете, що лінь, або немає часу? Переконуємо вас, що насправді можливо навіть генеральне прибирання помістити в кілька годин і максимально полегшити, якщо правильно організувати роботу та обрати собі в помічники надійний інвентар. Щодо останнього – ми вам з радістю допоможемо!

Легкість, зручність та функціональність

Важко уявити домашнє прибирання без такого інструменту, як швабра. В інтернет-магазині «Мамин посуд» є все необхідне для забезпечення максимальної комфортності вашого прибирання! Великий асортимент швабр для миття підлоги, кахелю та інших поверхонь дозволить обрати саме те, що вам потрібно. На нашому сайті швабри представленні в надзвичайно великому розмаїтті, дизайні та характеристиках для всіх типів підлоги. Серед наших товарів є швабри з віджимом, або без; з телескопічними або прямими ручками; з різними варіантами насадок (твердою або м’якою губкою), які виготовленні з різних матеріалів (100% мікроволокно або бавовна).

Функція віджиму вбереже вас від необхідності робити це вручну. Матеріал та різні форми насадок, дозволять дістатися до найвіддаленіших кутків і помити підлогу без розводі. Швабри, що представлені на сайті «Мамин посуд» – багатофункціональні. Вони гарно миють всі типи підлоги, не важливо чи це лінолеум, ламінат, кахлі, а чи дерево.

ПОМІРНА ЦІНА, ЯК ПЕРЕКОНЛИВИЙ АРГУМЕНТ

Наші товари це: красивий дизайн, помірна ціна, продумана конструкція та практичність у використанні! Отож, не вагайтеся. Обирайте те, що цікавить конкретно вас, замовляйте та робіть ваш дім чистим!

Ціни в нас невисокі, товари – якісні, а доставка – швидка. Впевнені, після першого придбання ви ще не раз завітаєте до інтернет-магазину «Мамин посуд» за новими покупками.