Залиште свої контактні дані,
і ми Вам зателефонуємо:
Графік роботи
з ПН - ПТ з 09:00 до 19:00,
СБ - ВС с 10:00 до 18:00
з

Λ

10:00

V

до

Λ

18:00

V

Λ V
Фільтр підбору
Ціна
від до

Вікномиї

Вікномиї

Бездоганно чисті вікна. Мрія? Ні, реальність!

Напередодні весни, з першими яскравими променями сонця актуальним стає миття вікон. Віконне скло – особливий матеріал, який вимагає особливого догляду. Обдуманий вибір засобів миття, м’яке та зручне приладдя забезпечать втішний результат. А ваші вікна, відблискуючи на сонці, остаточно вас переконають, що праця була пророблена недаремно!

Отож, варто пам’ятати, що ключовим у митті вікон є правильно вибраний інвентар. Одним з чудових варіантів для цього є швабри-вікономиї. У виборі яких ми вам з радістю допоможемо! Адже в інтернет-магазині «Мамин посуд» є все необхідне для забезпечення максимальної комфортності вашого прибирання!

Зручність та практичність – відмінний результат

Під час миття вікон основним результатом, який хоче побачити будь-яка господиня є дзеркально чисте скло, без розводів та подряпин. Для втілення цього необхідно знати, що після миття, скляну поверхню обов’язково потрібно обполоснути чистою водою, щоб розбавити і змити залишки розчину. А основне, пам’ятати, що скло не можна мити жорсткими та ворсяними приладдями, оскільки це може подряпати та залишити на ньому сміття.

Універсальним інструментом у такому випадку для вас стане наша швабра-вікономий. Це приладдя водночас і зручне, і практичне. Особливість вікономиїв у тому, що вони мають багатосторонні насадки. Які з одного боку оснащенні м’якого губкою з мікрофібрами або пінополіуретану (в залежності від товару), а з іншого – гумовим скребком. Таким чином м’яка губка допоможе вам ідеально очистити скло, а еластичний гумовий шпатель відмінно висушить поверхню. Ще однією перевагою такого приладдя є телескопічна алюмінієва ручка. Вона легка та дозволить дотягнутися до важкодоступних місць, чим максимально спростить вашу працю.

Якщо у вашому господарському арсеналі ще немає такого помічника, як швабра-вікномий, – не гайнуйте даремно часу, і мерщій замовляйте її у інтернет-магазині «Мамин посуд».

Універсальність, якість, ціна

Та окрім віконного скла використовувати вікномиї можна і для миття великих дзеркал, кахлів чи інших гладеньких поверхонь. Тож такий інвентар просто необхідний у домашньому вжитку.

Наші товари це: красивий дизайн, помірна ціна, продумана конструкція та практичність у використанні! Отож, не вагайтеся. Обирайте те, що цікавить конкретно вас, замовляйте та робіть ваш дім чистим!