Залиште свої контактні дані,
і ми Вам зателефонуємо:
Графік роботи
з ПН - ПТ з 09:00 до 19:00,
СБ - ВС с 10:00 до 18:00
з

Λ

10:00

V

до

Λ

18:00

V

Λ V
Фільтр підбору
Ціна
від до

Прищепки, шнури, гачки

Прищепки, шнури, гачки

Шнур і прищепки – для білизни, гачки – для рушників

Є дрібні і непомітні речі, але без них у господарстві сутужно. І саме такі дрібнички, як правило, купують на додачу до більш серйозних. Тож якщо ви вже купили дошку для прасування чи сушарку для білизни, чому б ще не купити прищепки Хмельницький, шнур для білизни Хмельницький чи гачки для рушників Хмельницький?

Зручні дрібнички
Чи то у ванній кімнаті чи на балконі завжди знайдеться місце випраним речам. І на чому їх сушити, якщо не на шнуркові для білизни із використанням прищепок? Здавалось, ці речі і дрібні, але незамінні. І часто у них виникає необхідність, коли під рукою їх нема. То хіба не краще купити прищепки Хмельницький та купити шнурок для білизни Хмельницький, щоб мати у запасі ці господарчі дрібнички?
Так само незручно, якщо у ванній чи на кухні, або навіть на дачі немає гачка для рушників. Якщо таке трапляється, варіант тільки - гвіздок у стіні. Але ж ми цивілізовані, чи не так? І маємо змогу купити гачки для рушників Хмельницький, щоб поліпшити свій побут.
В інтернет-магазині «Мамин посуд» ви знайдете господарчі дрібнички саме для ваших потреб.

Зовсім недорогі
Тож купити шнурки для білизни Хмельницький, купити прищепки Хмельницький та купити гачки для рушників Хмельницький можете за абсолютно прийнятною ціною.
А якщо замовляєте дрібнички на додачу до великого замовлення – так вийде навіть дешевше.