Ваш кошик порожній
Рус Укр
Залиште свої контактні дані,
і ми Вам зателефонуємо:
Графік роботи
з ПН - ПТ з 09:00 до 19:00,
СБ - ВС с 10:00 до 18:00
з

Λ

10:00

V

до

Λ

18:00

V

Λ V
Фільтр підбору
Ціна
від до
Ассортимент WEB
Бренд
Країна-виробник
Матеріал корпусу
Розмір

Горшки для квітів керамічні

Горшки для квітів керамічні

Весна – це не лише час оживлення природи, але й вдалий період для пересаджування кімнатної рослинності, для наповнення дому свіжими квітковими композиція та декорування  вазонів новими оригінальними горщиками.

Вишуканість та свіжість

Якщо ви естет, полюбляєте рослини, хочете щоб вони завжди тішили ваш зір, наповнювали кімнату кисне та свіжістю, а бо ж шукаєте корисний подарунок собі і своїм близьким - ви там, де потрібно! Ми впевнені, що маємо для вас низку чудових варіантів для вирощування, пересаджування та оздоблення кімнатних рослин. Тож хай вазони дарують візуальну насолоду, а горщики, які представленні у досить широкій гамі відтінків, привносять індивідуальну нотку до вашого інтер’єру. Бо квіти милують око, але без правильно підібраної ємності композиція виглядає незакінченою, а рослина отримує не зручні умови для росту. Саме тому, наші горщики наявні у різних розмірах та об’ємах, відповідно до ваших потреб. А вдало розроблений дизайн доповнить та прикрасить загальною стилістику вашого дому.

Якість, зручність, ціна

Ми пропонуємо вам чудові посудини для рослин, які мають зручний об’єм, що надасть корінній системі вазону більше простору для росту, а легкість ваги горщиків не викликатиме труднощів у перенесені відповідно до ваших задумів та варіацій. Окрему увагу варто звернути на матеріал виробу, адже керамічна поверхня є однією з найпопулярніших та найкращих ємносте для висаджування рослин. Особливість таких горщиків також і в підтримані максимально комфортної для рослин температури. А дренажний отвір на дні посудини робить полив розміреним та врегульованим.

Такі горщики підійдуть не тільки для декору приміщення. У них добре висаджувати рослини і на балконі. А можна зайти ще далі – купити керамічні горщики для рослин, щоб прикрасити рослинами двір, ганок чи веранду. Ціна таких горщиків напряму залежить від якості, а доставка замовлення здійснюється в короткі терміни, що  дозволить вам не забаритись у втіленні своїх дизайнерських задумів та експериментів.