Ваш кошик порожній
Рус Укр
Залиште свої контактні дані,
і ми Вам зателефонуємо:
Графік роботи
з ПН - ПТ з 09:00 до 19:00,
СБ - ВС с 10:00 до 18:00
з

Λ

10:00

V

до

Λ

18:00

V

Λ V
Фільтр підбору
Ціна
від до

Грунт для розсади

Грунт для розсади

Для кожної рослини – свій збалансований ґрунт

Всім нам добре відомо, що без правильно підібраного ґрунту рослини не будуть рости і швидко зів’януть. Мова навіть не про примхливу орхідею, бо навіть най невибагливіший кактус потребує правильного ґрунту. Разом із збалансованим поливом і достатнім освітленням, ґрунт – невід’ємна складова вирощування рослин.


Однак, де знайти такий ґрунт, у якому однаково комфортно було б рослинам різних видів? Найкраще рішення – це придбати спеціальний ґрунт. У нашому інтернет-магазині ви знайдете як універсальний, так і конкретно призначений ґрунт (для розсади, орхідей, фіалок, квітучих).

Переваги очевидні

Так, звичайно, можна приготувати субстрат для рослин своїми руками. Однак, із пошуком необхідних компонентів можуть бути складнощі. У свою чергу купивши ґрунт для рослин, ви отримаєте повністю збалансовану суміш, яка оптимально підійде для ваших вазонів. Для кактусів та орхідей, фіалок та квітучих рослин; для декоративно-листових рослин або ж універсальний ґрунт, і навіть для розсади – у нас ви знайдете саме те, що потрібно конкретно вам і вашим зеленим друзям!

Перевагою таких ґрунтів над самостійно виготовленими є не лише збалансована кислотність, але й відсутність патогенних мікроорганізмів, личинок комах, спорів грибів та плісняви, насіння бур’янів тощо. Збалансований вміст органіки і мінеральних речовин безсумнівно гарантує родючість такого ґрунту. У ньому рослини не відчуватимуть браку необхідних для росту і цвітіння компонентів.

Практично, зручно, недорого

Такий субстрат розфасований у поліетиленові пакети, а тому ви зможете купити ґрунт для рослин не  тільки у зручному пакуванні, але й з оптимальним вмістом вологи, не пересушений. Зручний об'єм дозволить вибрати саме таку кількість субстрату, щоб використати її для пересаджування за один підхід. А помірна ціна і швидкість доставки остаточно вас запевнить у правильності рішення придбати ґрунт саме у нас!