Ваш кошик порожній
Рус Укр
Фільтр підбору
Ціна
від до
Виробник
Країна-виробник
Матеріал
Основний постачальник
Серія (Модель)

Вінчики

Вінчики

Без вінчика омлету не буде

Вінчик на кухні знадобиться у процесі приготування простих страв чи невеликих порцій. Коли використання міксера чи кухонного комбайна - невиправдане, тоді у нагоді стане цей інструмент.
І якщо ви ще не маєте у кухонній шафі такого кухонного приладдя, купити вінчик Хмельницький можете у нас в інтернет-магазині.

Для кремів, омлетів, мусів
Вінчик стане у нагоді, коли на приготування страв немає багато часу. Ним зручно змішувати рідкі інгредієнти. Купити вінчик Хмельницький слід тоді, коли є необхідність збити яйце для омлету, білки для меренги, рідке тісто на млинці, соуси, креми, муси і ще багато чого.
На відміну від міксера він компактний і за ним зручніше доглядати.
Такий вінчик перевірений багатьма господинями, адже не тільки ергономічний, але виготовлений із популярного безпечного матеріалу - нержавіючої сталі або силікону. І на відміну від кухонного комбайна чи міксера він працює значно тихіше і оперативніше.
Ручний вінчик для збивання окрім того має сучаний дизайн, тож впишеться в інтер'єр будь-якої кухні і пасуватиме до іншого кухонного приладдя.

Зважена ціна і гарна якість
Купити вінчик Хмельницький можете разом із іншим кухонним приладдям, підібравши собі цілий набір таких інструментів. До прикладу, купивши ополонник, картоплем'ялку чи шумівку.
Ціна на усі товари зважена, якість - висока, а доставка - швидка, тож такі інструменти у короткий час з'являться у вас на кухні.