Ваш кошик порожній
Рус Укр
Фільтр підбору
Ціна
від до
Виробник
Країна-виробник
Матеріал
Об'єм
Основний постачальник
Серія (Модель)

Відра і форми для льоду

Відра і форми для льоду

Форми для льоду

Охолодити напій льодом, приготувати з ним коктейль чи просто заморозити молока до кави - форми для льоду у цьому незамінні. І вони міцно зайняли свою нішу серед кухонного обладнання. Однак у них можна заморожувати не тільки воду...
Щоб заморозити напої і продукти, з якими можна експериментувати на кухні, варто купити форми для льоду Хмельницький в інтернет-магазині "Мамин посуд".

І для льоду, і для цукерок
Так, лід у таких формочках виходить відмінний. Однак купити форми для льоду Хмельницький слід хоча б для того, щоб заморожувати олію з ароматними травами, соки, бульйони, шматочки фруктів. А ще їх використовують для приготування шоколадних,  желейних цукерок, енергетичних сумішей із сухофруктів, полуниці у шоколаді.   
Та це ще не все. У таких формах дуже зручно заморожувати мінеральну воду чи відвари трав, і використовувати їх у косметичних цілях.

Зручна і екологічна  
Чим зручна силіконова форма для льоду? В першу чергу тим, що із неї легко виймати лід, на відміну від пластмасової. Він не покришиться, а сама форма не пошкодиться в результаті використання, адже силікон - пластичний та гнучкий.
А окрім того, ще й екологічний: не виділяє токсинів і абсолютно не взаємодіє із їжею.
Купити форми для льоду Хмельницький можна у кількох варіантах - такі формочки зайвими не бувають.