Ваш кошик порожній
Рус Укр
Залиште свої контактні дані,
і ми Вам зателефонуємо:
Графік роботи
з ПН - ПТ з 09:00 до 19:00,
СБ - ВС с 10:00 до 18:00
з

Λ

10:00

V

до

Λ

18:00

V

Λ V
Фільтр підбору
Ціна
від до

Качалки, сита

Качалки, сита

Без сита та качалки тіста не буде

Хто не любить і не готує вдома духмяної випічки, запашної піци чи смачних вареників! Однак щоб їх приготувати, замало буде ідеї чи основних інгредієнтів. Для цього у пригоді стануть спеціальні інструменти - сито та качалка.
Кулінарні книги чи досвідчені господині вчать - гарна випічка чи вироби із тіста вдадуться тільки тоді, коли мука добре просіяна. Тож мати сито на кухні - просто необхідно.
І без зручної качалки буде складно розкачати тісто, для чого б то не було: коржиків, пельменів чи лаваша. Тож якщо у вас ще немає такого приладдя,  купити качалку Хмельницький та купити сито Хмельницький у нашому інтернет-магазині можете просто зараз.

Качалки - дерев'яні та силіконові
Кухонна качалка - найтрадиційніше кухонне приладдя. Хтось надає перевагу качалці із цільного шматка дерева, а хтось - силіконовій із дерев'яними ручками.
Дерев'яна - вже звична і традиційна. Переваги силіконової у тому, що тісто не липне до неї.
У будь-якому випадку - з ручками чи монолітна, силіконова чи із дерева, такі качалки зручні і прості у використанні, і ви зумієте розкачати тісто до потрібної вам товщини.
Та купити качалку Хмельницький можете таку, яка вам довподоби. Впевнені, з ними ви зумієте приготувати смачний рулет, круасани чи пасту, і навіть використати їх при роботі із мастикою чи марципаном.  

Сито класичне чи сито-кружка?
При просіюванні борошна через сито воно збагачується киснем, а значить випічка стає пухкішою. Ну а те, що у тісто потраптять сторонні домішки - виключено. Тож купити сито Хмельницький просто необхідно.
З ручкою, звичайне класичне чи сито-кружка - купити сито Хмельницький можете на свій смак.
Всі вони однаково зручні і практичні, тож працювати із борошном буде нескладно.

Зважені ціни і швидка доставка
Купити качалку Хмельницький і купити сито Хмельницький можете просто зараз у нашому інтернет-магазині. Ціни на них - прийнятні, а доставка - швидка.
І чи виготовлені вони із екологічного дерева, чи безпечного харчового пластику -  за безпеку будьте спокійні.