Ваш кошик порожній
Рус Укр
Залиште свої контактні дані,
і ми Вам зателефонуємо:
Графік роботи
з ПН - ПТ з 09:00 до 19:00,
СБ - ВС с 10:00 до 18:00
з

Λ

10:00

V

до

Λ

18:00

V

Λ V
Фільтр підбору
Ціна
від до
Ассортимент WEB
Бренд
Діаметр
Матеріал корпусу
Розмір

Друшляки

Друшляки

Без друшляка макарони не вдадуться

Макарони чи паста - це  улюбені стави у багатьох сім'ях. Однак смачну страву може зіпсувати не тільки невдало підібраний рецепт, а елементарна відсутність потрібного посуду для його приготування - друшляка.
Через нього не тільки зручно відціджувати продукти, але й мити їх. А ще - перетирати, відціджувати компоти, готувати страви на пару.
А тому купити друшляк Хмельницький - це придбати собі багатофункціональний посуд, який стане у нагоді для кількох процесів.

Нержавійка чи пластик?
Нержавійка - найпопулярніший матеріал, з якого виготовляють друшляки. Він не тільки довговічний, але й безпечний - не виділяє шкідливих речовин і не вступає в хімічну реакцію із продуктами. А ще його зручно використовувати як пароварку - приготовані на пару страви вдадуться на славу.
Такий посуд себе гарно зарекомендував, а тому купити друшляк Хмельницький в нашому інтернет-магазині - просто необхідно.
Однак нержавійці нічим не поступається такий посуд, виготовлений із харчового пластику. За ним не тільки легко доглядати, але й він екологічно чистий. Цей пластик стійкий до високих температур. І у ньому зручно мити продукти.
Незалежно від того, з якого матеріалу виготовлений такий посуд, він оснащений зручними ручками, а тому ним безпечно користуватися.

На всякий смак і гаманець
Якщо виникає питання купити друшляк Хмельницький, у інтернет-магазині "Мамин посуд " ви знайдете широкий вибір такого посуду. І ціни на нього - доступні. У короткий термін ви отримаєте своє замовлення і вже незабаром будете насолоджуватися смаком улюблених страв.