Ваш кошик порожній
Рус Укр
Фільтр підбору
Ціна
від до
Основний постачальник

Лійки садові

Лійки садові

ЛІЙКА ДЛЯ ПОЛИВУ. ЗРУЧНО ВАМ – КОРИСНО РОСЛИНАМ

Любителі домашніх рослин знають наскільки важливий правильний полив. Адже однаково небезпечні, як надміру інтенсивний полив, так і недостатнє зволоження. Саме тут вам у нагоді стануть лійки. У нашому інтернет-магазині вони представленні різного дизайну, об’єму та кольору.

БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ ТА  ЗРУЧНІСТЬ

За допомогою лійок зручно поливати не тільки кімнатні рослини. Ємність з довгим носиком, до прикладу, буде зручною і для поливу підвісних, балконних квітів. Адже вона легко дотягнеться туди без надмірних ускладнень. Ще лійка стане незамінним помічником у догляді за домашніми квітниками та клумбами. Вона буде доречним інвентарем у контейнерному садівництві, для посіву розсади чи ароматних трав. Зручність цього домашнього приладдя в тому, що завдяки вигнутому носику легко дістатися до ніжки рослини не пошкодивши листки. А за допомогою розсіювача на кінці носика найкраще пропорційно зволожувати ґрунт перед висадкою.

ВЕЛИКИЙ АСОРТИМЕНТ

Пластикова лійка – це легкий матеріал, який, до того ж, не іржавіє. Яскраві кольори, зручні форми та надійні ручки – на нашому сайті ви зможете знайти те, що потрібно саме вам. Об'єм таких посудин коливається від 2,5 до 1 літра. Тож купити лійки для поливу можна як для кількох невеличких домашніх рослин, так і для клумб, газонів, квітників.

«Мамин посуд» – це: Великий асортимент. Красивий дизайн. Помірна ціна. Швидка доставка. Впевнені, ви ще не раз завітаєте до нашого інтернет-магазину!