Ваш кошик порожній
Рус Укр
Залиште свої контактні дані,
і ми Вам зателефонуємо:
Графік роботи
з ПН - ПТ з 09:00 до 19:00,
СБ - ВС с 10:00 до 18:00
з

Λ

10:00

V

до

Λ

18:00

V

Λ V

Келихи, склянки, вази

Келихи, склянки, вази

Келихи склянки і вази - стильний посуд високої якості

У правильно підібраному посуді напої розкриваються та максимально віддають свій смак і аромат.

Келихи і склянки - це саме такий посуд. Він не тільки дозволить насолодитися напоями, але й надасть домівці святкового настрою, а у закладах громадського харчування стане повсякденною необхідністю. Тож купити келихи склянки і вази у Хмельницькому у інтернет-магазині "Мамин посуд" можна просто зараз!

Для свята, на щодень...

Різноманіття вибору дозволить підібрати посуд і для святкової трапези, і для гучної вечірки, і для повсякденного використання. Пивні кухлі, склянки, келихи склянки і вази - вибір товарів різноманітний. Чи то спиртне, чи безалкогольні напої - для будь-якого з них знайдеться посуд, який підійде саме йому.

Коли постає питання купити келихи склянки і вази у Хмельницькому зі скла - завітати в інтернет-магазин "Мамин посуд" буде правильним вибором, адже більшість цих товарів - турецького виробника "Пашабахче". Тож про якість скла не варто хвилюватися.

 

... і для декору

Особливість цього скла у тому, що його можна використовувати і у декорі інтер'єру.

Для цього підійдуть не тільки вази, які для цього і призначені, але й карафки, глечики, склянки. Бокали чи посуд із напоями прикрасять полички кухонної шафи, а у вази можна буде ставити не лише квіти, а й декоративні свічки, сухоцвіти, фрукти. Окрім того, в руках умілих майстринь з декупажу такий посуд перетворюється на неймовірної краси речі, які здатні стати оригінальним подарунком для свята.

Тож купити келихи склянки і вази у Хмельницькому варто не тільки через їх практичність, але й привабливий зовнішній вигляд.

А для догляду за таким посудом можна купити кухонний текстиль.