Ваш кошик порожній
Рус Укр
Залиште свої контактні дані,
і ми Вам зателефонуємо:
Графік роботи
з ПН - ПТ з 09:00 до 19:00,
СБ - ВС с 10:00 до 18:00
з

Λ

10:00

V

до

Λ

18:00

V

Λ V
Фільтр підбору
Ціна
від до
Країна-виробник
Матеріал корпусу

Ємності для меду, лимонниці

Ємності для меду, лимонниці

Лимонниця та ємність для меду стануть яскравими акцентами при чаюванні

Мед та лимон – із ними чай не тільки смачний, але й корисний. І вдвічі смачніший, якщо смаколики подати у спеціальному посуді - лимонниці та ємності для меду.
Тож купити лимонницю Хмельницький та купити ємність для меду Хмельницький можете у нашому інтернет-магазині.

Практичний та красивий посуд для сервірування
Красивий посуд ніколи не буває зайвим, особливо, якщо його вдало скомпонувати. Ємність для меду та лимонниця прикрасять стіл для чаювання наряду із масляницею чи цукорницею. Усі ці дрібнички нададуть навіть найневибагливішому чаюванню приємних акцентів.  
Купити ємність для меду Хмельницький та купити лимонницю Хмельницький можете із найпопулярніших матеріалів – кераміки, порцеляни чи скла. У них мед та лимон не тільки добре зберігаються і не псуються, а ще - не втрачають смаку та аромату.
Такі кухонні дрібнички не тільки потішать: лимон у такій ємності буде не тільки свіжим, але й ароматним, а мед не так швидко зацукровіє.  

Купити лимонницю та купити ємність для меду можете вже зараз
Якщо ви досі вагаєтеся із подарунком, можете купити ємність для меду Хмельницький та купити лимонницю Хмельницький, і піднести такий невеличкий презент. Ціна - невисока, якість - відмінна, а доставка - швидка, чого іще бажати?