Ваш кошик порожній
Рус Укр
Фільтр підбору
Ціна
від до
Виробник
Країна-виробник
Матеріал
Основний постачальник

Вази

Вази

Витончена ваза - красивий елемент декору

Вишукані вази - гарний елемент декору дому. І найпростіший спосіб прикрасити дім - поставити вазу з живими квітами. Однак декорувати вазу можна і за допомогою найрізноманітніших матеріалів: декоративних свічок, намистин, продніх матеріалів, новорічних кульок.  
Тож аби прикрасити дім яскравими акцентами, слід вже зараз купити вази Хмельницький у нашому інтернет-магазині.

Вазу підбирають під розмір букету
Правильно підібрані вази для квітів внесуть гармонію у ваш дім. Слід пам'ятати, що розмір вази має гармоніювати із букетом.
Так, для високих квітів підійдуть витягнуті високі вази. Витонченим квітам знадобиться невелика ваза. Для пишного букету відмінніо підійте висока і широка посудина.
А от вази-акваріуми (чи вази-кулі) підійдуть для декорування дому сукулентами: кілька таких рослин висаджують у вазі і доповнюють декоративним камінням.
Лаконічність форм скляних ваз у тандемі із красивим букетом чи декором здатні стати і для найскромнішого житла яскравими деталями.
Купити вази Хмельницький у нашому інтернет-магазині ви можете як зі звичайного скла - витончені та оригінальні, так і з богемського - елегантні та вишуканих форм.

Якість - на додачу
Висока якість і прийнятна ціна, гарантія і швидка доставка - все це ви отримаєте на додачу, якщо надумаєте купити вази Хмельницький саме у нас.
Будемо раді, якщо такі посудини прикрасять ваш будинок.