Ваш кошик порожній
Рус Укр
Залиште свої контактні дані,
і ми Вам зателефонуємо:
Графік роботи
з ПН - ПТ з 09:00 до 19:00,
СБ - ВС с 10:00 до 18:00
з

Λ

10:00

V

до

Λ

18:00

V

Λ V
Фільтр підбору
Ціна
від до
Ассортимент WEB
Бренд
Країна-виробник
Матеріал корпусу
Розмір

Плечики

Плечики

Без плечиків одягу незручно

Немає такої шафи для одягу, у якій би не було плечиків. Адже саме від таких гардеробних аксесуарів, скромних і непримітних,  залежить охайність одягу наряду із гарним пранням та прасуванням.
Якщо таких речей замало, доводиться вішати по кілька речей на одні плечики, але одяг від того охайнішим не стане.   Тож аби не мати потреби у таких аксесуарах, купити плечики для одягу Хмельницький можете просто зараз.

Вішалки чи тремпелі?
Вішалки для одягу, плечики, тремпелі – одна й та сама назва предмета, без якого речі повісити у шафу не вдасться. Особливо той одяг, який просто на поличку чи у корзину для одягу не складеш.
І щоб уникнути безладу та тримати речі у порядку, слід купити плечики для одягу Хмельницький у нас за прийнятними цінами.
Пластикові чи дерев’яні – знайдете на свій смак. І хоч вони прості, без дизайнерських вигадок та фантазій, та стануть у нагоді наряду із дорогими аксесуарами.
При своїй простоті вони мають зручну конструкцію, а це означає, що випрасуваний одяг вільно висітиме та не помнеться.

Недорогі та зручні дрібниці
Тож якщо ваша шафа пустує без плечиків чи їх там катастрофічно бракує, не засмучуйтесь – ви можете купити плечики Хмельницький у нашому інтернет-магазині просто зараз. Вони не настільки дорогі, аби ваша шафа обходилась без них.