Ваш кошик порожній
Рус Укр
Залиште свої контактні дані,
і ми Вам зателефонуємо:
Графік роботи
з ПН - ПТ з 09:00 до 19:00,
СБ - ВС с 10:00 до 18:00
з

Λ

10:00

V

до

Λ

18:00

V

Λ V

Для кухні

Для кухні

Аксесуари для кухні допоможуть розкласти все по поличках

Будь-яка господиня любить порядок на кухні, тому купує спеціальні аксесуари для кухні, представлені в нашому інтернет-магазині. Ви запитаєте, що це таке?

Аксесуари для кухні - це спеціальні ємності для зберігання круп, спецій, столових приладів і харчових продуктів. Завдяки їм, все речі на кухні знаходяться на своїх місцях, не губляться і не створюють хаосу. Якщо Ви захотіли купити аксесуари для кухні, тоді звертайтеся в «Мамин Посуд»!

Кухонні аксесуари для будь-яких дрібниць

У нашому каталозі Ви зможете знайти корисні речі:

  • Ємності для сипучих продуктів
  • Для консервації та зберігання
  • Лотки для столових приладів, сушіння
  • Салатники, ланч-бокси
  • Хлібниці

Не варто зберігати крупи та інші сипучі продукти в пакетах. Ми пропонуємо придбати спеціальні пластикові та скляні ємності для зберігання. Вони займають мало місця в кухонній шафці, а герметична кришка не дозволить різним комахам зіпсувати продукти.

Для консервації та зберігання пропонуємо купити закаточні ключі, кришки, пакети для заморозки, а також кришки для мікрохвильових печей і холодильників.

Вилки, ложки, ножі та інші столові прилади більше не будуть безладно лежати в ящику стола. Замовляйте лоток для столових приладів, який розділений на кілька відсіків і тоді все буде лежати на своїх місцях. А також у нас ви зможете придбати сушки для посуду.

Збираєтеся в дорогу або на роботу і не знаєте, куди покласти свій обід? Великий вибір салатників і ланч-боксів Ви знайдете у нас. У такі контейнери для харчових продуктів Ви також зможете перекласти приготовлену їжу з каструлі або дека.

Щоб хліб залишався свіжим довше, ніж зазвичай, пропонуємо купити аксесуар для кухні - хлібницю. На ваш вибір дерев'яні і пластмасові хлібниці будь-якого розміру, форми і кольору.

Якість гарантовано!

Якщо Ви захотіли купити аксесуари для кухні, тоді вибирайте те, що вам потрібно і оформляйте замовлення на сайті mamaco.com.ua. Все буде доставлено в найкоротші терміни в будь-яке місто України. Всі кухонні аксесуари відмінної якості, тому сміливо замовляйте у нас!