Ваш кошик порожній
Рус Укр
Залиште свої контактні дані,
і ми Вам зателефонуємо:
Графік роботи
з ПН - ПТ з 09:00 до 19:00,
СБ - ВС с 10:00 до 18:00
з

Λ

10:00

V

до

Λ

18:00

V

Λ V
Фільтр підбору
Ціна
від до

Ємності для сипучих продуктів

Ємності для сипучих продуктів

ЗРУЧНІСТЬ, ФІНКЦІОНАЛЬНІСТЬ, ВПОРЯДКОВАНІСТЬ

Порядок на кухні – обов'язкова умова її функціонування. Коли посуд, електроприлади та продукти на своїх місцях – готувати стає значно простіше. Важливе місце серед кухонного приладдя відводиться посудинам, ємностям, банкам для зберігання. Це зручно, адже дозволяє розфасувати всі речовини, впорядкувати їх, полегшити пошук потрібного для втілення кулінарних шедеврів. Також це і корисно, адже зберігання речовин (крупа, бобові, макаронні вироби, насіння, горіхи, пластівці, чай, кава, спеції чи трави) в таких посудинах убезпечить ці речовини від псування, розсипання та впливу шкідників.

Скляні чи пластикові?

В інтерне-магазині «Мамин посуд» є великий вибір найрізноманітніших ємностей для сипучих. У нас ви знайдете посудини на будь-який смак, будь-якого кольору та дизайну, в різних об’ємах.

Відповідно до ваших потреб і вимог, ми можемо запропонувати вам, як скляні банки, так і пластикові конструкції. Переваги прозорих скляних чи пластикових ємностей у тому, що добре видно вміст, і не має потреби заглядати всередину.

Скляні вироби найбільш зручні для зберігання круп. Вони підійдуть практично для будь-яких продуктів, оскільки скло не може вбирати сторонніх запахів, легко миється. Усі посудини герметично закривається кришкою. Але якщо для зберігання продуктів потрібна вентиляція або їжа має мінімальний відсоток вологи, то може утворитися цвіль. У такому разі варто обрати пластикові банки. Вони легкі, компактні, коштують недорого, можуть бути будь-якої форми. Проте, якщо для вас важлива надійність і тривале використання товару, то варто пам’ятати, що час негативно впливає на пластик. Він може потріскатися, деформуватися під впливом високої температури, або ж змінити колір. Також специфічний запах виробів із пластику, негерметичні кришки погано позначаються на якості круп. Тому вибір: скло чи пластик залежить від того, для чого саме ви будете використовувати ємність.

ВДАЛИЙ ДИЗАЙН

Поза практичними характеристиками товару не останню роль відіграє і те, наскільки всі ці речі вписуються в загальний дизайн кухні. Вдало підібрані, вони здатні прикрасити кухню. До прикладу, ємності для сипучих продуктів, виставлені на відкритій поличці, стануть окрасою вашої кухні. На сайті «Мамин посуд» ви знайдете той варіант, форму, колір та зовнішнє оформлення місткостей для сипучих, які потрібні саме вам!

Отож, обирайте варіант, який вас влаштовує і поспішайте зробити корисний подарунок для себе та своєї кухні! Ціни в нас невисокі, товари – якісні, а доставка – швидка. Впевнені, після першого придбання ви ще не раз завітаєте до нашого інтернет-магазину за новими покупками.