Компанія "Мамин Посуд" завжди упаковує товар надійно та якісно, ​​ми розуміємо наскільки це важливо, зважаючи на наш вид діяльності. Товар може пошкодитися при транспортуванні службою пошти. Також трапляються випадки, коли замовлений товар не підійшов/сподобався клієнту. В обох випадках товар можна повернути/замінити.

Ми рекомендуємо перевіряти товар на якість та цілісність саме у відділенні пошти. Таким чином, набагато легше буде здійснити заміну/повернення. Рекомендуємо це робити незалежно від того чи придбали ви товар заздалегідь або збираєтесь оплатити товар після отримання. У випадку, якщо Ви захочете здійснити обмін/повернення товару, будь ласка, зверніться до нашої служби підтримки.

 

Якщо Ви виявили механічні пошкодження товару:

  • У відділенні пошти, під час перевірки товару. Повідомте співробітників пошти про пошкодження, далі вони проінструктують Вас про подальші дії. Після цього ми відправимо Вам товар на заміну, або повернемо кошти, якщо товар був вже оплачений. 
  • Не у відділенні пошти. Таким чином, ми не можемо здійснити обмін товару чи повернення коштів, оскільки не можемо встановити причину пошкодження товару. Навіть якщо товар пошкодила і служба доставки, вони відмовляться від відшкодування збитків, оскільки клієнт забрав посилку. Можливі винятки, вони обговорюються індивідуально. 
  • У разі виявлення заводського браку ми здійснюємо обмін/повернення та самі оплачуємо послуги пошти.

 

Повернення товару, якщо він не підійшов/сподобався:

Якщо з якихось причин Ви захочете здійснити повернення товару, то необхідно буде звернутися до нашої служби підтримки. При цьому, послуги з доставки товару оплачує сам клієнт. Варто уточнити, що обмін або повернення товару можливе лише якщо:

  • Минуло менше 14 днів з моменту придбання товару
  • Збережена фірмова упаковка та всі комплектуючі
  • Товар не був у використанні, збережений товарний вигляд
  • Збережено документи, що підтверджують факт придбання товару (накладна або чек)

 

Політика повернення та обміну в нашій компанії регулюється Законом України "Про захист прав споживачів".